Eendracht is deze week "club van de week", JES!

Eendracht is deze week "club van de week"! JES!

Wat een fantastische week hebben we achter de rug! Maandag startten onze nieuwe AMV-ers en gisteren gaven we eindelijk weer een mooi (coronaproof) familieconcert op een prachtige locatie in Schaarsbergen. Tijdens dit familieconcert presenteerden de orkesten van onze vereniging zich. Ons jeugdorkest maakte haar naam en logo feestelijk bekend: JES! Arnhem: Jeugdorkest Eendracht Schaarsbergen! Arnhem.

Vorig jaar opgestart is JES! Arnhem inmiddels met 13 leerlingen en ze groeit door. Met dirigent Jasper Arts liet JES! Arnhem diverse mooie stukken horen en dat maakte niet alleen bij onze concertbezoekers maar ook bij de Vriendenloterij indruk. De Vriendenloterij heeft onze vereniging om JES! Arnhem geselecteerd als club van de week met daarbij een geweldige eenmalige sponsorbijdrage van 10.000 euro. Dit komt geheel ten goede aan de ontwikkeling van JES! Arnhem zodat we instrumenten, muziekstukken en diverse activiteiten uit kunnen voeren en JES! Arnhem steeds verder kan ontwikkelen.

JES! Arnhem en Eendracht geven, mits dit kan, aan het begin van 2021 weer een concert voor al haar vrienden, donateurs, sponsors en andere muziekliefhebbers. Houdt u onze social media pagina’s en/of website in de gaten?